Team

Op Kindcentrum de Bussel werken totaal 32 personen, voor zowel opvang als onderwijs.

Team

Op Kindcentrum de Bussel werken totaal 32 personen, voor zowel opvang als onderwijs.

Het Team 

Leerkracht Leerplein 1 t/m 4
Basisgroep 1
Elvera Snijders
e.snijders@talenthoorn.nl 

 
Leerkracht Leerplein 1 t/m 4
Basisgroep 2/3
Sharon Truong
s.truong@talenthoorn.nl

 
Leerkracht Leerplein 1 t/m 4
Basisgroep 3/4
Donja de Vries
d.de.vries@talenthoorn.nl
LIO stagiaire leerplein 1 t/m 4
Basisgroep 3/4
Lisanne Rooze l.rooze@talenthoorn.nl
Leerkracht Leerplein 5 t/m 8
Basisgroep 5/6
Sabine Weel
s.weel@talenthoorn.nl 
   
Leerkracht Leerplein 5 t/m 8
Basisgroep 5/6
Marije van der Fluit
m.vd.fluit@talenthoorn.nl
Leerkracht Leerplein 5 t/m 8
Basisgroep 7/8
Anouk Zuiker
a.zuiker@talenthoorn.nl
Leerkracht Leerplein 5 t/m 8
Basisgroep 7/8
Olga de Boer
o.de.boer@talenthoorn.nl
Onderwijsassistent
Leerplein 1 t/m 4
Eva de Waard
e.de.waard@talenthoorn.nl
Onderwijsassistent 
Leerplein 1 t/m 4
Eveline Laan-Hendriks
e.laan@talenthoorn.nl    

 
Onderwijsassistent 
Leerplein 1 t/m 4
Jill Steneker
j.steneker@talenthoorn.nl
Onderwijsassistent + BSO medewerker
Leerplein 5 t/m 8
Rens de Wilde
r.dewilde@talenthoorn.nl

 
Onderwijsassistent 
Leerplein 5 t/m 8
Tanja Hart
t.hart@talenthoorn.nl
Onderwijsassistent 
Leerplein 5 t/m 8
Monique Smit
monique.smit@talenthoorn.nl
Vakleerkracht gym
Groep 3 t/m 8
Danny Pruis
d.pruis@talenthoorn.nl
Administratief medewerker
Noortje Giling
n.giling@talenthoorn.nl
Conciërge
Siep Balkaran
s.balkaran@talenthoorn.nl
Managementondersteuner
Laila Kloostra
l.kloostra@talenthoorn.nl

 
Kwaliteitscoördinator 
Conny Jansen
c.jansen@talenthoorn.nl   
Directeur kindcentrum
Debby Doezie
d.doezie@talenthoorn.nl
Directeur in opleiding
Anja van Maanen
a.van.maanen@talenthoorn.nl
Teamcoördinator opvang
Tes de Boer
t.de.boer@talenthoorn.nl
Pedagogisch medewerkster
0 tot 3 jaar
Marloes Klaver
m.klaver@talenthoorn.nl
Pedagogisch medewerkster
0 tot 3 jaar
Bente de Wilde
b.de.wilde@talenthoorn.nl
Pedagogisch medewerkster
0 tot 3 jaar
Summer Commandeur
s.commandeur@talenthoorn.nl
Pedagogisch medewerkster
Peutergroepen
Dewi Hoolboom
d.hoolboom@talenthoorn.nl
Pedagogisch medewerkster
4 t/m 12 jaar
Monique Schutte
m.schutte@talenthoorn.nl
Pedagogisch medewerkster
4 t/m 12 jaar
Marije van Barreveld
mvanbarreveld@kinderopvangwestfriesland.nl
Pedagogisch medewerkster
Inval leidster
Denise van Elst

 
Pedagogisch medewerkster
Inval leidster
Lisanne Oldenbeuving

 
Pedagogisch medewerkster in opleiding
Samantha Leek


 
Huishoudelijk medewerkster opvang
Petra Overmars

Kind aan het woord

Je leert hier heel veel en het is leerzaam!